چرا میزکار امن‌پرداز

چرا میزکار امن‌پرداز؟


یک دهه تجربه موفق در تولید نرم‌افزار Service Desk
یک دهه تجربه تولید در حوزه‌ی نرم‌افزارهای Service Desk و عبور از موانع و سختی‌های این مسیر، نرم‌افزار میزکار امن‌پرداز را به نرم‌افزاری بالغ و جامع تبدیل کرده است.
در طی این ده‌سال میزکار امن‌پرداز در کنار سازمان‌های کشورمان حرکت کرده‌است و دغدغه همیشگی ما رفع نیازها و ارتقاء خدمات‌فناوری اطلاعات مشتریان بوده و در آینده نیز اصلی‌ترین دغدغه ما خواهد بود.

کاهش چشم‌گیر هزینه‌های خدمات پشتیبانی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها
یکی از اساسی‌ترین و مهم‌ترین دغدغه‌های مدیران فناوری‌اطلاعات سازمان‌ها، کاهش هزینه‌های پشتیبانی و خدمات IT می‌باشد. دغدغه‌ای که هدف اصلی میزکار امن‌پرداز قرار گرفته است.
میزکار امن‌پرداز با ارائه راه‌حل‌های منحصربه‌فرد خود، تلاش می‌کند که اساسی‌ترین هزینه‌های خدمات فناوری‌اطلاعات سازمان شما را کاهش دهد.

میزکار امن‌پرداز یک راه‌حل است
محصول نرم‌افزاری میزکار امن‌پرداز، با ارائه امکاناتی چون Help Desk، مدیریت رخداد‌ها، مدیریت تغییرات، مدیریت پیکربندی، مدیریت تجهیزات، مدیریت انبار و دارایی‌ها، مدیریت ارتقا‌ء و ... نیازهای حیاتی مدیریت خدمات IT سازمان شما را فراهم‌ می‌سازد.
این امکانات حیاتی، راه‌حل‌هایی در اختیار شما قرار می‌دهد تا مشکلات خدمات فناوری‌اطلاعات سازمان خود را به بهترین و استانداردترین شکل ممکن حل و آن را بهبود بخشید.

پشتیبانی از استاندارد ITIL
میزکار امن‌پرداز پرداز از ابتدا استاندارد ITIL را نقشه‌راه خود قرار داده‌است تا با رویکردی جهانی، راه‌حل‌های خود را به شما ارائه دهد.

پشتیبانی ۲۴ در ۷ از نرم افزار
در طی این یک دهه‌ تجربه در تولید نرم‌افزار Service Desk ، گروه پشتیبانی شرکت این افتخار را داشته است تا با همتی بزرگ، همیشه و در تمامی ساعات هفته، از مشتریان خود حمایت و پشتیبانی نماید.
رضایت مشتری بزرگترین دغدغه مجموعه‌ی تولید و پشتیبانی محصول میزکار امن‌پرداز می‌باشد و این ادعا را توانستیم در یک دهه تجربه‌ی موفق اثبات کنیم.

بهبود چشم‌گیر در ارائه خدمات پشتیبانی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها
میزکار امن‌پرداز، فرآیند خدمات IT سازمان شما را هدف قرار داده‌است و با ارائه راه‌حل‌ها و استاندارد‌های مناسب، موجب خواهد شد تا بهبود چشم‌گیری در ارائه خدمات IT سازمان صورت گیرد.

ارائه گزارش‌های جامع برای نظارت و بررسی عملکرد خدمات IT
مدیران IT با آمارها و گزارش‌ها سر و کار دارند تا شاخص‌های کیفی خدمات را نظارت و بررسی نمایند. میزکار امن‌پرداز گزارش‌ها جامعی در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید شاخص‌ها کیفی خدمات IT سازمان را کنترل و به سمت اهداف استراتژیک سازمان با کمترین هزینه حرکت نمایید.